SALONBORD, nyrokoko, mahogni, 1800-tallet.

16918. SALONBORD, nyrokoko, mahogni, 1800-tallet.

Længde 125, bredde 76, højde ca. 73 cm.

Slitage, ridser, revner, dekorative dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 731