LAMPEBORD 2 stk, jacaranda og teak, 1960'erne / 70'erne.

16911. LAMPEBORD 2 stk, jacaranda og teak, 1960'erne / 70'erne.

Længde 65, bredde 43, højde 50 cm.

Mindre slitage. Bord af teaktræ med mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.415