VORDSvinet.

VORDSvinet.
1690728. VORDSvinet.

Slutningen af det tyvende århundrede blyant og grå vask, signeret og dateret '99 nederst til højre.
45cm x 59cm, (62cm x 75cm inklusive ramme).

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!
1690728. VORDSvinet.

The Auction Hub
Antal besøg: 538