TÆPPE, rulleark, monogram signeret BU, ca 202 x 131 cm.

168831. TÆPPE, rulleark, monogram signeret BU, ca 202 x 131 cm.

Mønstret i blåt.

Brugsslitage, mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mønstret i blåt.

Brugsslitage, mindre pletter.

Antal besøg: 1.955