SOFFBORD, Jason Möbelfabrik, Danmark, midten af det 20. århundrede.

168410. SOFFBORD, Jason Möbelfabrik, Danmark, midten af det 20. århundrede.

Mærkemærket. Diameter 110, højde 49 cm.

Mindre slitage og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage og pletter.

Antal besøg: 989