MAPSKAB, med klapdør, første halvdel af det 20. århundrede.

168096. MAPSKAB, med klapdør, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 52,5, bredde 46,5, højde 79,5 cm.

Slitage og skader, dele mangler, sandsynligvis skabsdel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.872