SKÅLE 4 stk og CUP, sølv. Samlet vægt 242g.

16781. SKÅLE 4 stk og CUP, sølv. Samlet vægt 242g.

Skåle 4 stk., stemplet bl.a. GAB, første del af det 20. århundrede.
Kop, utydeligt stempel, dateret til 1907, højde ca. 12 cm.

Prisgravering. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Prisgravering. Brugsslitage.

Antal besøg: 875