LÆNESTOLE, et par, BORD, chippendal stil, 20. århundrede.

167500. LÆNESTOLE, et par, BORD, chippendal stil, 20. århundrede.

Ballnclaw fødder. Lænestole med rattan kæde sider og ryg.

Slitage, mærker, pletter. Bord mindre skader. Mangler muligvis glasplade til bord.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.075