STOLE, 4 stk, AB Nässjö stolefabrik, omkring 1900.

167474. STOLE, 4 stk, AB Nässjö stolefabrik, omkring 1900.

Mærket.

Slitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket.

Slitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 3.612