VAS, PARAD, glas, Jeanette Karsten og Lars Sestervik, Steninge Slot.

167006. VAS, PARAD, glas, Jeanette Karsten og Lars Sestervik, Steninge Slot.

Dateret 2004 hhv. 2003, vase højde 30,5, skål diameter 38,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 6.579