BORDPLADER, 2 + 1 stk inkl. WMF Württembergische Metallwarenfabrik og SKÅL PÅ FOD, nysølv, AG Dufva. 1900-tallet.
16666. BORDPLADER, 2 + 1 stk inkl. WMF Württembergische Metallwarenfabrik og SKÅL PÅ FOD, nysølv, AG Dufva. 1900-tallet.
Bordplateau, 1 par, stemplet B (krone) G Imperial, længde 28 cm.
Bordplateau, WMF Württembergische Metallwarenfabrik, længde 52 cm.
Skål på fod, AG Dufva, højde 15 cm.
Have på.
Platform WMF med brud.
Låsestifter til spejlglas mangler på parret.
Alle spejlglas med skader.
Have på.
Platform WMF med brud.
Alle spejlglas med skader.