STEREOSKOP MED BILLEDER, HC White Co, begyndelsen af 1900-tallet.

166380. STEREOSKOP MED BILLEDER, HC White Co, begyndelsen af 1900-tallet.

Dimensioner fotos: Ca. 115 billeder, farvet, Gran tour.

Slitage, mærker, ridser. Billeder med varierende kantslid.
Der kan være en gummistrimmel rundt om kighullet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 823