Kommode med fire skuffer, 18/1900-tallet.

16622. Kommode med fire skuffer, 18/1900-tallet.

Fineret. Længde 93, bredde 45, højde 78 cm.

Ombygget, renoveret. Have på. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 553