DANIEL SHERRIN. Flodlandskab, olie på lærred, signeret.

16588. DANIEL SHERRIN. Flodlandskab, olie på lærred, signeret.

60 x 40 cm.

Slitage og omfattende stofskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 40 cm.

Antal besøg: 1.009