FÆLLES OBJEKTER, 4 dele, 1800-/1900-tallet.

1658750. FÆLLES OBJEKTER, 4 dele, 1800-/1900-tallet.

B.la. smørkerne og tarm mærket Storlien. Højde ca 6-49 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Tørre revner. Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 461