SPISGRUPPE, 7 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

165216. SPISGRUPPE, 7 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

6 stole, øksemodel.
Bord, diameter 115, højde 74 cm + 3 tillægsplader á 50 cm.

Slitage, pletter, lejlighedsvise revner. Indlæg med lakskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 stole, øksemodel.

Antal besøg: 1.165