LARS NORRMAN. Multiprint til IKEA 1970, signeret.

1651716. LARS NORRMAN. Multiprint til IKEA 1970, signeret.

Mål 104x71 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 104x71 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besøg: 3.682