BESTIK, 22 stk, "Nobel", design Gunnar Cyrén.

16470. BESTIK, 22 stk, "Nobel", design Gunnar Cyrén.

Stemplet Nobel Gunnar Cyrén. Bestående af 6 knive, 6 skeer og 10 gafler.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.797