164627. FROSTKASSER, 3 stk, metalplader, USA, 1960'erne.
"The Flintstone and Dino", Aladdin industries Inc. 1962 Hanna Barbera Productions Lassie & Black Beauty, Termokande 1962 "Gunsmoke, Marshall Matt Dillon", Aladdin industries Inc. Længde ca. 20-22 cm.
Slitage, ridser og buler, rust, termokander mangler.