Sæt CERAMICS 17 dele bl.a. Rörstrand og Gefle, 20. århundrede.

16400. Sæt CERAMICS 17 dele bl.a. Rörstrand og Gefle, 20. århundrede.

Bestående af; Yderfor, Terrin "Vinranka" (Arthur Percy), Sejdel, Terrin, Kanna Rörstrand, Assietter Majolika.

Slitage, Kantstødt og reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.430