SERVERINGSVOGN, slutningen af det 20. århundrede.

163963. SERVERINGSVOGN, slutningen af det 20. århundrede.

Med klapper, hylder med glasplade.
Længde 89 bredde excl klapper 52 højde 75 cm.

Slitage og skader på hjul. Pletter og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 638