SLAG BORD, teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

16393. SLAG BORD, teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

Totallængde 161, bredde 80, højde 72 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 2.331