Sæt OG KERAMIK, Arabien, 20. århundrede.

16389. Sæt OG KERAMIK, Arabien, 20. århundrede.

Bestående af: 8 kopper med underkopper, yderfor, lille skål, risporcelæn, Friedl Holzer-Kjellberg. Vase og yderfor. Maksimal højde 12 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 839