J. MARTIN. både.

J. MARTIN. både.
1637597. J. MARTIN. både.

Olie på lærred Signeret 69x39 cm.

Kromatiske reintegrationer. Lidt rift i det nederste område. Udskåret og forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!
1637597. J. MARTIN. både.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.269