SPIL TILBEHØR, 20. århundrede.

163568. SPIL TILBEHØR, 20. århundrede.

Spillekort og chips i boks med reb. Højden på brystet er omkring 14 cm.

Slitage, pletter og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, pletter og skader.

Antal besøg: 781