KARFE, glas, "Amazon" Gunnel Sahlin Kosta Boda.

163210. KARFE, glas, "Amazon" Gunnel Sahlin Kosta Boda.

Signeret "Kosta Boda Artist Coll G Sahlin 89272" (?) Højde ca. 30 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Antal besøg: 8.715