SPEJL, med konsolbord, rokoko stil, 20. århundrede.

162661. SPEJL, med konsolbord, rokoko stil, 20. århundrede.

Konsolbord med stenplade, bordhøjde ca. 70, spejlmål 141 x 49 cm.

Slitage og mindre dekorative skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.461