CHIFFONJÉ, nyrenæssance, 1800-tallets senere del.

162639. CHIFFONJÉ, nyrenæssance, 1800-tallets senere del.

Længde 92,5, bredde 47, højde 135 cm.

Slitage, mærker, ridser. Tre skuffer med senere knopper.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 744