BÅDEMODEL, 2 mastet sejlskib, 1900 tallet.

1625115. BÅDEMODEL, 2 mastet sejlskib, 1900 tallet.

Malet træ, længde ca 103 cm, højde ekskl. ca 90 cm Løst fungerende kompas medfølger.

Slitage, ridser, mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 842