SKAB, rokokostil, dateret 1922.

16230. SKAB, rokokostil, dateret 1922.

Med hylder indeni. Nøgle tilgængelig.
Længde ca 150, bredde 59, højde 233 cm.

Slitage, laktab, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, laktab, skader.

Antal besøg: 850