DESKTOWER, med vitrine top. Engelsk stil, 1900-tallet.

161907. DESKTOWER, med vitrine top. Engelsk stil, 1900-tallet.

Længde 77, bredde 45,5, højde 193 cm.

Slitage, stødskader, finerskader, lås til glasdel mangler. Skrivefap skævt, svært at låse.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 744