SPISESKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

161618. SPISESKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 90, bredde 43, højde 175 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 492