BORDKANON, Stafsjö Mølle, 20. århundrede.

161416. BORDKANON, Stafsjö Mølle, 20. århundrede.

Længde 34 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 34 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 665