REKLAMESKILT, Marlboro, med belysning, 1900-/2000-tallet.

160718. REKLAMESKILT, Marlboro, med belysning, 1900-/2000-tallet.

Længde 64, bredde 13, højde ca. 29 cm.

Slitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre ridser.

Antal besøg: 2.335