SOFFBORD, teak, ASKO, 1960'erne.

16060. SOFFBORD, teak, ASKO, 1960'erne.

Længde 130, bredde 64, højde 56 cm.

Mindre slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage og ridser.

Antal besøg: 2.294