Kommode, med stenplade, to skuffer, rokokostil, 20. århundrede.

16042. Kommode, med stenplade, to skuffer, rokokostil, 20. århundrede.

Fineret med forskellige træsorter. Plade i kulmarmor.
Længde 65, bredde 35, højde 76 cm.
Nøgle tilgængelig.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle tilgængelig.

Brugsslitage.

Antal besøg: 615