Kommode med stenplade, tre skuffer, sengustaviansk stil, 1900-tallet.

16041. Kommode med stenplade, tre skuffer, sengustaviansk stil, 1900-tallet.

Mahogni, plade i kulmarmor.
Længde 91, bredde 47, højde 81 cm.
Nøgle mangler.

Slitage, en side med finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mahogni, plade i kulmarmor.
Nøgle mangler.

Antal besøg: 824