Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Møbler
Øvrigt
TAMBOUR MAJORS, 2 stk, IKEA, metal og plast, anden halvdel af det 20. århundrede.
159970. TAMBOUR MAJORS, 2 stk, IKEA, metal og plast, anden halvdel af det 20. århundrede.
Højde ca 174 cm hver.
Vis hele teksten
Slitage, ridser.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde ca 174 cm hver.
Vis hele teksten
Slitage, ridser.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
3.393