HERRETJENNER og TAMBUR MAJOR, 20. århundrede.

15846. HERRETJENNER og TAMBUR MAJOR, 20. århundrede.

Trommemajor, grønbejdset. Højde ca 181 cm.
Herre, højde ca. 107 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Herre, højde ca. 107 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.717