Plæneklipper, Stiga A701, 2009.

1579900. Plæneklipper, Stiga A701, 2009.

Længde ca 190 cm.

Brugsslitage, revnet bagdæksel, nøgle mangler, ikke funktionstestet.

Sælges på vegne af boet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 190 cm.

Sælges på vegne af boet.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.445