YATAGHAN, med kagerulle i horn.

157656. YATAGHAN, med kagerulle i horn.

Klingen med tekst. Samlet længde ca 72 cm.

Slitage, hak, skader, kar mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.034