SKULPTUR, bronze, efter Rodins Tænkeren, 2000'erne.

157107. SKULPTUR, bronze, efter Rodins Tænkeren, 2000'erne.

På stensokkel, total højde ca. 19,5 cm.
Signeret, mærket JB Deposee bronze garanti Paris, samt A7201.

Mindre slitage. Fod med mindre Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.508