BORD, SYBORD, RØRSTAND, 1800-tallet.

15695. BORD, SYBORD, RØRSTAND, 1800-tallet.

Borddimensioner; længde 59, bredde 33, højde 78 cm.

Slitage, mindre skader. Nøgle til sybord mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 532