768. FLINT LOCK RIFLE, engelsk.

1562304. 768. FLINT LOCK RIFLE, engelsk.

Løbelængde ca 89 cm, riflet løbskaliber ca 16mm, fuld skaft med messingbeslag og messingskovl, stålkolbe, stempelkasse, lås signeret "J.MORTIMER".

Slitage, mindre skader.

Tema

Spring weapon sale

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre skader.

Tema

Spring weapon sale

Antal besøg: 1.926