GARDINSTÆRGER 4 stk og vægholder, 1900-tallet.

155991. GARDINSTÆRGER 4 stk og vægholder, 1900-tallet.

4 gardinstænger, samlet længde ca. 190 - 282 cm.
8 vægbeslag, total højde ca. 36 cm.

Der mangler en dekorativ knop til vægbeslag. Dekorative knopper ikke fuldt forbundet. Slitage, malingstab, pletter, revner, huller, delvist senere malet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.336