MODEL BILER TEKNO 3 stk. MB 230 SL, Oldsmobile og SAAB 96.

155921. MODEL BILER TEKNO 3 stk. MB 230 SL, Oldsmobile og SAAB 96.

1:43.

Slitage og mindre skader. Et hjul løst. Der mangler reservehjul.

Få foretaget en gratis vurdering!

1:43.

Antal besøg: 1.121