SKRIVEBUREAU, skuffer med rodfiner, 1800-tallet.

155359. SKRIVEBUREAU, skuffer med rodfiner, 1800-tallet.

Længde 104, bredde 51, højde 99 cm.

Slitage, ridser, mindre finerskader, ustabil.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 571