KAMERA, Sony DSLR-A350, serienummer 1994845.

155050. KAMERA, Sony DSLR-A350, serienummer 1994845.

med Sony 18-70 mm og Minolta AF Macro 50 mm.

Brugsslitage, ledning til batterioplader mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.574