KAMERA, Sony SLR-A500, serienummer 1980504.

155043. KAMERA, Sony SLR-A500, serienummer 1980504.

med Sony 18-55 SAM og Minolta AF 100 mm 1: 2 (32).

Brugsslitage, ledning til batterioplader mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.543