KAMERA, Canon 60D.

KAMERA, Canon 60D.
155008. KAMERA, Canon 60D.

med Canon Efs 18-55 mm, Canon Efs 55-250 mm, Canon Efs 60 mm, Canon 18-135 mm og Canon 50 mm.

Brugsslitage, ledning til batterioplader mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
155008. KAMERA, Canon 60D.

Antal besøg: 1.691